חדר להשכרה במרכז

חדרים להשכרה במרכז

באזור המרכז ניתן להתאכסן בחדרים להשכרה – דירות קטנות בנות 1-1.5 חדרים בהן תוכלו ללון, וליהנות מחדרים עם צנרת שישמשו כמטבח ומקלחת. החדרים קטנים אך הנגישות לאזור המרכז על מאפייניו המגוונים מפצה על כך ובכך הופכת את המגורים בחדרים להשכרה במרכז לאטרקטיביים. כאן, נציע סדרת בדיקות שחשוב לברר בטרם חתימת חוזה על חדרים להשכרה במרכז.

בדיקת הצנרת

בדיקת הצנרת בדירה חשובה מאד וחוסכת הרבה הפתעות בעתיד. חשוב לבדוק שמדובר בצנרת נקייה, לא חלודה, זורמת ומספקת מים נקיים. במידה וגיליתם שהצנרת פגומה, אל תהססו לפנות למחתים החוזה ולבקש ממנו לתקן את הליקויים. צנרת פגומה בדירה שכזו יכולה לאפשר לרשות המקומית לבטל את כשירותה של הדירה כדירה להשכרה.

תשתית החשמל

יש לבדוק שארון החשמל תקין, ושאין אביזרי חשמל מקצרים בדירה שאינם מטעמכם. בדומה לבדיקה של המים יש לבחון את הנושא היטב, ולהתרכז הן במכשירים והן בשקעים שיש בדירה. במידה ואותר מכשיר מקצר או שקע פגום יש להודיע על כך באופן מידי לאחראי לתיקון הליקוי.

תנאי השכירות

יש לבדוק שתנאי השכירות מתאימים לסטנדרטים שלכם. יש לסכם על ביצוע גביה במועד ידוע וקבוע, ללא הפתעות ומהלכים בלתי מתוכננים מצד הממונים על הדירה. במידה ומשתמע שהחוזה שלכם מאפשר חופש לממונים – לדוגמה: להפקיד 2 צ'קים באותו יום משום שהצ'ק הקודם לא הופקד במועד – אל תהססו להיות קשוחים מולם ולדרוש שכפי שאתם מחויבים לשלם בזמן, הם מחויבים להפקיד בזמן. לא על זה ייפול החוזה, ולממונים על דירות קשה מאד למצוא שוכרים הוגנים וישרים שיחליפו אתכם. מאידך, אם לא תסגרו עם הממונים את הפינה הזו הם עלולים להכריז מיזמתם שיש להם חופש פעולה בנושא ואתם תמצאו את עצמכם עם אוברדרפט גבוה לחינם.

נגישות לשירותי חוץ

יש לבדוק כי חדרים להשכרה במרכז בהם אתם מתעניינים נמצאים בסמיכות לשירותי רפואה כמו מרפאות קופות חולים ובתי מרקחת, וכן נמצאים בסמיכות לאזורים אותם אתם פוקדים באופן יום יומי כמו מקומות עבודה, אוניברסיטאות וכד'. כמו כן, כדאי לבדוק את אפשרויות התחבורה באזור: מקומות חניה בחינם, קווי תחבורה ציבורית, מוניות שירות, ואמצעים נוספים בהם תשתמשו כדי להגיע ליעדים שונים.