דירות לזוגות במרכז

דירות לזוגות במרכז

דירות לזוגות בתחילת דרכם באזור המרכז הן דירות קטנות של 2-3 חדרים המאפשרות לזוג להתחיל את חייו יחדיו. נכון, זה לא סוד שהן בענף הקנייה והן בענף השכירות ניתן היה לאתר דירות גדולות יותר בפריפריה הצפונית או הדרומית, אך אזור המרכז מאפשר היצע תעסוקה נרחב יותר לשכירים ועצמאיים, ובמגוון רחב של תחומים. גם אפשרויות התחבורה והנגישות במרכז מגוונות יותר, וניתנות ליישום גם ברכב הפרטי וגם בתחבורה הציבורית.

מה חשוב לבדוק בדירה לזוגות צעירים?

ראשית כל, יש לוודא שהדירה תקינה ומאפשרת קונסטלציית מגורים ברמה הבסיסית: מטבח, מקלחת וחדרי מגורים. שנית, יש לבדוק שהדירה במצב טוב, ללא נזילות, ללא גג דולף, ובמידה וכך הדבר, יש לדאוג לתיקון הליקויים.

מה חשוב לדעת על אמצעי התשלום שלכם: שכירות או משכנתא?

בשכירות – חשוב לברר שהמחיר שמבקש מכם בעל הבית הוא מחיר שתואם לסנריו של האזור בו אתם נמצאים. תרחיש בו תגלו לאחר החתימה על החוזה שרוב השכנים משלמים זול יותר מכם הוא כזה שמראש לא כדאי להגיע אליו, ולכן חשוב לבדוק עם דיירים אחרים מהו יוקר המחיה הראלי באזור. במשכנתא הסיפור כמובן שונה, שכן לפני 2008 היו בארץ דירות באזורים סחירים: אזורים כמו נתניה, אזור המרכז המזרחי ואשדוד במחירים 6 ספרתיים, חלקן אפילו פחתו ממחצית המיליון. החל מ- 2008 לא נותרה באזורים הסחירים דירה אחת במחיר 6 ספרתי, כשבפריפריה הצפונית והדרומית בחלקה נותרו עוד דירות מצומצמות במחירים הללו. לכן, השוואת משכנתא מול השכנים תהיה פחות ראלית, שכן הם כנראה רכשו את הדירות שהמחיר עוד היה נגיש וידידותי יותר. בתחום המשכנתא מוטב לפנות לייעוץ משכנתאות שיסייע לכם לגבש אסטרטגיה מול הבנק.

בדיקות נחוצות לדירת מגורים

במידה ומדובר בדירה שאתם הם שגרים בה, ולא משקיעים בה לנדל"ן עתידי, חשוב לוודא שהיא נמצאת בסמוך למקום העבודה שלכם, או עם נגישות נוחה מבחינת תחבורה. כדאי לברר האם ליד הדירה קיימים שירותי מסחר, רפואה וחינוך ברמה נאותה, כזו התואמת את הצרכים שלכם. את הבדיקות הללו ניתן לבצע לבד או להסתייע בחברות בדק בית אשר מבצעות בדיקות יסודיות בהסתמך על מודלים כלכליים מוכרים בתחומי כלכלה וחברה.

מתכננים למכור או לרכוש דירה חדשה? למידע נוסף אודות דירות למכירה היכנסו לדירות למכירה בכפר הס והתרשמו.