דירות יוקרה ברעננה

דירות יוקרה ברעננה

מעוניינים לגור בעיר הגדולה ולהרגיש כמו בכפר פסטורלי? מעוניינים לחוש בסביבה שקטה ודינאמית ועדיין להיות חלק מאחת מהערים המפותחות בישראל? בואו לשריין לעצמכם דירות יוקרה ברעננה! הדירות ממוקמות בבנייני יוקרה אשר עוצבו על ידי מיטב האדריכלים והארכיטקטים. דירות למכירה ברעננה מכילות 3, 4 או 5 חדרים ומאפשרות לדיירים מגוון רחב של יתרונות.

מקומות חנייה

כל משפחה/דייר יקבל מקום חנייה בחניון אחד הבניינים. החנייה עשויה להיות מקורה ועשויה להיות בגובה הקרקע. מקום חנייה בעיר כמו רעננה זהו חיסכון עצום של משאבי זמן, שכן זו נעשית עיר שקשה מאד להתברג בה מבחינת חנייה, במיוחד אם המיקום הוא מרכז העיר ברחובות סואנים ועמוסים כלי רכב.

מעלית בבניינים

בחלק מהבניינים תהיה מעלית מהירה, מה שיקל עליכם מאד את בחירת הקומה בה תהיה דירתכם. אם בעבר דיירים נמשכו יותר לקומות נמוכות בשל הקרבה לגובה הקרקע, כיום הכניסה לבית מאד מהירה כשיש מעלית משוכללת בבניין.

קרבה לצירי תנועה מרכזיים

בואו לגור סמוך לצירי התנועה המרכזיים במדינה, ולאפשר לעצמכם איכות חיים חסרת תקדים: בבוקר כשנוסעים לעבודה ולסידורים – מגיעים מהר, ובערב מגיעים שוב לסביבה ירוקה, שקטה ומוגנת. כך, מצד אחד אתם מאד קרובים לכל מקום ומצד שני אינכם מוותרים על השקט והפסטורלה שיישמרו באדיקות במתחם הדירתי על אף הקרבה לכבישים הסואנים.

קרבה למוסדות חינוך ומקומות תעסוקה

למותר לציין כי רעננה בפרט ואזור השרון בכלל קרובים מאד למוסדות הלימוד ומקומות העבודה המתקדמים בישראל. כאשר אתם גרים ברעננה, כל נקודה כמעט בתחומים אלו נראית קרובה מאד, והיא אכן כזו. נסיעה מרעננה למרכז הבינתחומי בהרצליה או לאוניברסיטת תל אביב תערוך 10-30 דקות לכל היותר. קרבה למקומות עבודה כמו פארק אתגרים ברעננה, קניון שבעת הכוכבים בהרצליה ואזור התעשייה וההייטק עתידים בתל אביב. לא יותר מ- 30 דקות נדרשים כדי להגיע ליעדים הללו.

מערכת חינוך חזקה ואוכלוסיה איכותית

רעננה היא אחת הערים החזקות בישראל גם בתחום החינוך והמודעות החברתית. בואו לפגוש שכנים מקסימים וליהנות מבתי ספר איכותיים עבור הילדים. בואו ליהנות מחוגים איכתיים בשעות הפנאי והמון אנשים טובים מסביבכם. כשאתם גרים ברעננה, עתידכם הכלכלי והחברתי, כמו גם עתידם של ילדיכם מובטח!